W tegorocznym Gostkonie będzie można spotkać się z ulubionymi bohaterami ze świata Gwiezdnych Wojen i superbohaterami znanymi z filmów i komiksów!

Do Gostynia zawita grupa Imperium Mocy wraz z R2-D2, która przeprowadzi akademię padavanów. Imperium Mocy to ogólnopolska grupa, która na Gostkonie obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Wspólne zdjęcie ze szturmowcem? Trening walki na świetlne miecze? To gratka dla każdego dziecka. Treningi odbędą się o godzinach: 13:00 , 16:00 , 19:00.

 

Na Gostkonie spotkamy się również ze Szczecińską Ligą Superbohaterów, to fantastyczny team znany z tego, że zawsze jest do pełnej dyspozycji najmłodszych fantastów i z olbrzymim zaangażowaniem działa na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych.

O godzinie 12:00 odbędzie się trening spidermana. Zostaną zorganizowane również inne zajęcia sportowe z superbohaterami w trybie ciągłym. Charakter i godziny będą podawane na bieżąco ze sceny.

Na Gostkonie będą dostępni w przestrzeni festiwalu przez całą sobotę, przeprowadzą również trening dla spidermanów!  Chcesz zostać jednym z nich? Przybądź na Gostkon!