Czym jest Cosplay? Sztuka Cosplay (skrót od costume play, czyli zabawy w przebieranie), polega na upodabnianiu się do postaci znanych z gier, filmów, komiksów, seriali, mangi/anime oraz wielu innych tworów kultury. Najczęściej cosplayerów spotkać można na eventach tematycznych oraz zlotach fanów o tematyce fantastycznej czy mangi i anime.

 

Tegorocznymi gośćmi bloku COSPLAY będzie Liga Superbohaterów, fundacja której członkowie wcielają się w rolę superbohaterów, postaci z bajek i filmów, spełniając marzenia dzieci o spotkaniu ulubionej postaci. Planowany jest trening dla chętnych dzieci! Więcej info. wkrótce!

 

/fot. Liga Superbohaterów

Interesujesz się superbohaterami? Jesteś ich fanem? A może jednym z nas? Nie wiesz? No to przekonaj się i wpadnij na nasz trening, gdzie dowiesz się czy drzemią w tobie supermoce, przy okazji świetnie się bawiąc! Spotkaj się ze swoim ulubionym superbohaterem. Przejdziesz superbohaterską rozgrzewkę, nauczysz się pozycji bojowych, zdobędziesz super moce które nauczysz się kontrolować. Ale pamiętaj że nad tak mocą ciąży również wielka odpowiedzialność!