BajOla,

czyli Aleksadra Sulska będzie gościem Gostkonu. Jest to wspaniała atrakcja dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. BajOla opowiadać będzie najmłodszym bajki, legendy i podania, w formie w jakiej milusińscy jeszcze nie uczestniczyli. Miły, ciepły i wyrazisty głos. Plastyka i dynamika opowieści sprawą, że dzieci przeniosą się do mitycznych krain, wiedzione głosem BajOli i własną wyobraźnią. Spotkaniom towarzyszyć będą fantazyjne stroje i akompaniament.

Spotkania z BajOlą odbędą się w sobotę 24 czerwca w GOK "Hutnik" o godz. 12.00, 14.00, 16.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy w GOK "Hutnik" pod numerem telefonu 65 572 7990 

Zajęcia plastyczne w Bloku Dziecięcym

Sobota 24.06, godz. 11:00-17:00

Twoje dziecko nie ma kostiumu?
Nic nie szkodzi! Będzie go mogło przygotować samodzielnie! W ramach sobotniego Bloku Dziecięcego, nasi najmłodsi uczestnicy otrzymają materiały, które pozwolą im na stworzenie prostego stroju cosplay! Królewna? Superman? A może Darth Vader, to już zależy tylko od pomysłu dziecka.

Niedziela 25.06, godz. 16:00-20:00

W niedzielę zapraszamy najmłodszych, by znów wykazali się kreatywnością i razem z nami przygotowali miniaturowe rzeźby z kartonu! Od własnego zamku, przez robota, aż po pojazd kosmiczny.

Sala LEGO

24.06, 11:00-20:00

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w tym, przygotowaliśmy dla naszych uczestników Salę Zabaw z klockami LEGO. Nie ma tu ograniczeń wiekowych! Każdy może przyjść i budować, budować, budować...!

UWAGA: Dzieci do lat 7, mogą przebywać w Sali Lego wyłącznie z opiekunem!

Gry planszowo-ruchowe XXL

Przez całą sobotę, zarówno duzi, jak i mali uczestnicy Gostkonu, mogą korzystać z rozłożonych na terenie imprezy gier XXL!

Sprawdź swoją sprawność na Twisterze lub rozegraj partię przy pomocy gigantycznych bierek!

BajOla