GAMES ROOM czynny w sobotę 24 czerwca w GOK "Hutnik" godz. 11.00- 24.00

w niedzielę 24 czerwca, Stara Apteka na gostyńskim rynku, godz. 16.00-19.00

Przez całą sobotę w czasie trwania GOSTKONU miłośnicy gier planszowych będą mogli skorzystać z obszernego zasobu Games Room. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ponad 200 tytułów największych polskich wydawnictw umożliwi uczestnikom poznać świat planszówek. Gwarantujemy pomoc podczas poznawania zasad  w postaci osób zaznajomionych z pozycjami. Wydając gry do wypożyczenia można się spodziewać fachowej porady. Dla zaznajomionych z tematem to uczta, której przegapić nie można!

Tegoroczny Games Room będzie obfitował w Turnieje Eliminacyjne do Mistrzostw Polski. Aż trzy możliwości sprawdzenia swoich sił, w trzech różnych turniejach. Docelowo każdy turniej jest tak usytuowany czasowo by jeden uczestnik mógł wziąć udział we wszystkich eliminacyjnych turniejach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na wydarzeniach utworzonych na Fb. Dodatkową atrakcją jest turniej w grę Mistakos. Raczej dla najmłodszych uczestników.

Eliminacje do Mistrzostw Polski CARCASSONNE godz. 13:00

Eliminacje do Mistrzostw Polski DOMEK godz. 15:00

Turniej MISTAKOS godz. 16:00

Eliminacje do Mistrzostw Polski MARCO POLO godz. 17:00

Carcassonne               13:00
Mistakos                     14:00
Domek                        15:00
Klask!                         16:00
Ice Cool                      17:00
Polska Lux Torpeda   18:00
Marco Polo                 17:00

Zapisy: mail rogale3@o2.pl , wiadomość na profilu Fb Gostkon lub max 30 minut przed rozgrywkami w sobotę 24 czerwca. Serdecznie zapraszamy!

W niedzielę spotykamy się w „Starej Aptece” na Rynku w Gostyniu. W tym dniu lżejsze tytuły dostarczające graczom wielu emocji i radości zarazem. Tego nie możecie przegapić!

Oczywiście w czasie trwania Games Room będzie możliwość zakupienia gier, dzięki stoisku wydawnictwa Black Monk.

Współpracę nawiązaliśmy z wydawnictwami: Egmont, Granna, Rebel, Trefl, G3, Phalanx, Portal Games, Lacerta, Albi, Lucrum Games, Nasza Księgarnia, TM Toys, Bard.

Przedstawimy, nauczymy, zagramy!

Będzie się działo!