SESJE RPG odbywają się w sobotę 24 czerwca, w GOK "Hutnik", LARP również w sobotę w Parku Miejskim przy ul. Strzeleckiej, natomiast RPG w niedzielę w budynku Starej Apteki przy gostyńskim rynku 

Zapraszamy do wzięcia udziału w sesjach RPG oraz LARP-ie.W tym roku grupa Twierdza obejmie pieczę nad sesjami i grą terenową. Są to doświadczeni mistrzowie gry, którzy od lat prowadzą obozy RPG i LARP-y dla młodzieży. Koordynatorem bloku LARP/RPG jest Damian Twardowski  

Liczba graczy: do 6 na sesje i do 20 na LARP. 
Zapisy elektronicznie (decyduje kolejność zgłoszeń) do 23.06 (piątek) do godz. 17:00 lub  bezpośrednio przez sesją u MG, w salce RPG, jeśli będą wolne miejsca.

Zapisy na RPG w sobotę:

https://goo.gl/forms/nmpoiD87l9PcBWng2

SOBOTA:

11:00-14:00
Wildlings
początkujący
Opowieść o tym, że wszyscy dorośli wyruszyli na daleką wyprawę, pozostawiając wioskę w naszych rękach. Musimy im udowodnić, że słusznie nam zaufali!

15:00-18:00
Strażnicy Galaktyki na SW
początkujący
Oglądaliście Strażników Galaktyki? Proponuję zabawę w podobnych klimatach - strzelaniny w kosmosie, zwariowane zwroty akcji i nie do końca poprawny humor!

19:00-22:00
Honor i Krew
zaawansowani
Wieczorem opowiemy historię w konwencji samurajskiego dramatu - będzie jak w 47 Roninach. Wasz daimyo wzywa was na swój dwór. Co się stało?

11:00-14:00
7th Sea
początkujący
Historia spod znaku płaszcza, szpady i butelki rumu, czyli Piraci z Karaibów w fantastycznym świecie Siódmego Morza. Zapraszam na pokład!

15:00-18:00
Wolsung
początkujący
Świat Wolsunga to miejsce, gdzie trudno odróżnić technologię od magii. Spotkacie tu jednocześnie elfy, wielkie maszyny parowe, damy i dżentelmenów. Brzmi ciekawie? Zapraszam na sesję!

19:00-22:00
The Aegis Project
zaawansowani
Dawno, dawno temu rozwój międzyplanetarnych podróży wyniósł ludzkość w gwiazdy. Co stało się potem? Tego dowiemy się wspólnie.

Zapisy na LARP w sobotę:

https://goo.gl/forms/1QMEoZCEa4bVlYtY2

 

LARP (zbiórka o 14:00 przed HUTNIKIEM)

Królowa Dnia
W końcu nadeszło długo wyczekiwane święto! Całą wioską od dawna czekaliśmy na odwiedziny pięknych istot, które mają wybrać spośród naszych córek swoją nową królową. W tym roku są aż trzy pretendentki do tego tytułu i żadna nie zamierza odpuścić. Nic dziwnego, w końcu wygrana oznacza długowieczność, wielką moc, piękno i szczęście dla całej rodziny.

Zapisy na RPG w niedzielę:

https://goo.gl/forms/SbnyeOnmqoGsj4DE2

NIEDZIELA:

11:00-14:00
Wilkołak
początkujący
Świat mroku skrywa wiele tajemnic, których istnienia zwykli śmiertelnikowie nawet nie podejrzewają. My jednak nie jesteśmy śmiertelnikami.

11:00-14:00
Odmieniec
zaawansowani
Odmieniec opowiada historię starożytnych istot, żyjących pomiędzy ludźmi, oraz tych, którzy zagubili się z nimi w Arkadii.

13:30-16:30
"W samo południe", western na FATE
początkujący
Piekące słońce, błyszczące lufy rewolwerów i pomruk nadchodzącej burzy. Proponuję opowieść rodem z najlepszych, klasycznych westernów!

17:00-20:00
Detektywistyczna sesja w WoD
zaawansowani
Są takie śledztwa, których nie powinno się prowadzić. Są takie sprawy, których akta najlepiej spalić i raz na zawsze o nich zapomnieć. To jest jedna z takich spraw.