GAMES ROOM

Czyli szaleństwo przy planszy

Przez całą sobotę i niedzielę w czasie trwania GOSTKONU miłośnicy gier planszowych będą mogli skorzystać z obszernego zasobu Games Room. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ponad 300 tytułów największych polskich wydawnictw umożliwi uczestnikom poznanie świata planszówek. Gwarantujemy pomoc podczas poznawania zasad  w postaci osób zaznajomionych z pozycjami. Wydając gry do wypożyczenia można się spodziewać fachowej porady. Dla zaznajomionych z tematem to uczta, której przegapić nie można!

 

 

W naszych zasobach znajdą się gry dla dzieci, imprezowe, strategiczne, ekonomiczne, karciane… właściwie to wszystkie rodzaje gier, jakie można znaleźć na rynku. Pomożemy w dokonaniu wyboru oraz przedstawimy zasady. Raczej nikt nie będzie miał prawa narzekać. Będziemy działać przez cały czas trwania festiwalu, więc każdy będzie miał czas skorzystać z naszej oferty. Zawsze możecie zrobić sobie przerywnik pomiędzy innymi atrakcjami i zasiąść przy stole przy dobrej grze.

 

 

W tym roku nastąpiła mała nowość na Games Room w stosunku do poprzednich edycji. Znamy już nieco target odbiorców GOSTKONU i poprosiliśmy wiodące wydawnictwa na rynku o wskazanie, jakie gry chcą przedstawić na naszym festiwalu. Wydawnictwa, które wsparły nasze przedsięwzięcie  przygotowały TOP 3 gier dla uczestników. Poniżej znajduje się pełna lista gier, które pojawią się w trzech egzemplarzach by nikt nie musiał czekać na swoją kolej zbyt długo by wypróbować konkretny tytuł. Uważamy, że wymienione tytuły zaspokoją każdy gust uczestnika w każdym wieku. Tylko przybywać, wybierać i grać!