Warsztaty Pisarskie

Data: Sobota - 20 lipca | godz. 16:00 - 17:00
Miejsce: Sala Wykładowa | Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu

Niektórzy twierdzą, że wymyślono już wszystko. Inni odpowiadają: I co z tego?! Historie wciąż powstają, wciąż są zapisywane. Jednak czy pisania można się po prostu nauczyć? Na te oraz inne pytania odpowie pisarz Bartłomiej Sztobryn. Podczas tych warsztatów poznacie nie tylko jego podejście do pracy twórczej ale również stworzycie zalążki własnych opowieści. Zapraszamy!

Prowadzący – Bartłomiej Sztobryn – pisarz z zawodu i z zamiłowania. Szef oraz założyciel Wydawnictwa K2A. Z wykształcenia filozof. Autor „Zwiastunki” będącej nietuzinkowym mariażem urban fantasy i thrillera psychologicznego, cyberpunkowej powieści osadzonej w Polsce „Minerva 2049” oraz szalonego „Nie-Poradnika Pasjonaty”. Urodzony w Warszawie, wychowany w Otwocku, aktualnie mieszka w Karczewie.

Debiutował w 2006 roku w pokonkursowej antologii Otwockiego Konkursu Literackiego, w którym zajął pierwsze miejsce w kategorii poezji oraz drugie w kategorii prozy.

Laureat wielu konkursów literackich – zdobył m.in:. laur publiczności w Konkursie Śródmiejskiego Domu Kultury w Warszawie oraz nagrodę w konkursie na scenariusz shortu komiksowego o polskim superbohaterze Incognito.

Gdy nie pisze, staje się Szalonym Kapelusznikiem polskich bookmediów, twórcą podcastu Pisarz w Warsztacie oraz edukatorem z dziedzin kreatywnego pisania.

Prywatnie grajek amator oraz kiepski tancerz.