Warsztaty
Malowania Figurek

Data: Sobota - 20 lipca | godz. 14:00 - 15:00, 16:00 - 17:00
Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu

Warsztaty malowania figurek to pasjonująca i kreatywna forma rozrywki, która przyciąga zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników hobby. To wyjątkowa okazja, by zagłębić się w świat miniatur, wyrażając swoją wyobraźnię i zdolności artystyczne.

Podczas tych warsztatów uczestnicy mają okazję poznać tajniki malowania figurek od podstawowych technik aż po zaawansowane sposoby zdobienia. Instruktorzy, często doświadczeni artyści, dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, pomagając uczestnikom rozwijać się w tej dziedzinie.

Prowadząca - Sara Przybylak

Cześć! Mam na imię Sara i z wykształcenia jestem filologiem angielskim. Przez jakiś czas pracowałam jako nauczycielka języka angielskiego, ale od zawsze pasjonowałam się wszelkiego rodzaju zajęciami kreatywnymi, zwłaszcza malowaniem.

Moja przygoda z figurkami zaczęła się od gier planszowych. Pierwsze pomalowane przeze mnie figurki pochodziły właśnie z jednej z gier. Z czasem chciałam spróbować czegoś nowego – widziałam piękne modele online i też chciałam takie malować. Dlatego kupiłam drukarkę 3D i tak zaczęła się moja przygoda z drukiem trójwymiarowym. Teraz maluję figurki, które sama drukuję, w różnej skali i o różnej tematyce. To zajęcie daje mi niesamowitą satysfakcję i motywację do dalszego rozwijania swoich umiejętności.

Poza figurkami interesuję się kulturą japońską i koreańską, co ma duży wpływ na to, jakie modele wybieram i jak je maluję.